Specjalista ds. Administracji

Data: 11 wrz 2024

Lokalizacja: Kraków, Małopolskie, PL, 30-733

Firma: Colas

COLAS zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około 100.000 projektów rocznie.

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie COLAS funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy. W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

Główne obowiązki

  • obsługa korespondencji tradycyjnej i elektronicznej
  • wsparcie dyrekcji regionu w codziennej pracy (m.in. zarządzanie harmonogramem spotkań, przygotowywanie prezentacji wyników, podsumowań spotkań itp.)
  • przygotowanie przesyłek pocztowych i kurierskich
  • koordynowanie obiegu oryginalnych dokumentów, segregacja oraz archiwizacja dokumentów i pism, archiwizacja dokumentów budowy
  • koordynacja szkoleń dla oddziału firmy, organizacja cateringu, spotkań integracyjnych
  • zgłaszanie awarii oraz uszkodzeń
  • współpraca z kancelarią notarialną, biurem tłumaczeń, zlecanie prac i nadzór nad ich wykonaniem
  • ewidencja wyjazdów służbowych pracowników
  • obsługa firmowego programu w zakresie obiegu dokumentów
  • koordynacja zamówień biurowych

Profil

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • znakomita organizacja własnej pracy, skrupulatność i terminowość
  • pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane w obszarze administracji
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy
  • nagrodę roczną
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • naukę języków obcych
  • dodatek świąteczny
  • dofinansowanie wakacji dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • częściowo sponsorowane ubezpieczenie grupowe dla Pracownika