KOMMUNIKÁCIÓS GYAKORNOK

Amennyiben csatlakozol hozzánk, az alábbi feladatokban lesz lehetőséged részt venni:

•    Belső nyilvántartások kezelése (belső kommunikációs felület, sajtómegjelenések kezelése),
•    Kommunikációs anyagok terjesztésében való segítségnyújtás (pl.: újság, naptár),
•    Kommunikációs projektek adminisztratív oldalról történő támogatása,
•    Kommunikációs anyagok készítése, és ellenőrzése,
•    Kommunikációs anyagok, platformok frissítésében való részvétel (pl.: weboldal),
•    Kimutatások, elemzések és prezentációk készítése,
•    Ajánlatok bekérése (termékek, fotózás stb.),
•    Raktár leltározás, készletnyilvántartás,
•    Számlák, és szerződések kezelése.

Várjuk a jelentkezésed, ha:

•    Jelenleg is valamelyik hazai felsőoktatási intézmény, kommunikáció és médiatudomány szakos hallgatója vagy,
•    Rendelkezel aktív, nappali tagozatos jogviszonnyal,
•    Rendelkezel felhasználói szintű Ms Office ismeretekkel,
•    Tanulmányaid mellett tudnál heti 20-25 órában munkát vállalni,
•    Szívesen szereznél tapasztalatot belső kommunikáció, employer branding és digitális tartalomgyártás területén az építőiparipar egyik piacvezető, nemzetközi vállalatánál.

Kiválasztásod során előnyként tekintjük, ha:

•    Rendelkezel középfokú angol nyelvtudással
•    Tudnál akár heti 30 órát is vállalni

Amennyiben csatlakozol hozzánk, lehetőséged lesz:

•    Megismerni egy nemzetközi vállalat kommunikációs tevékenységét,
•    Változatos, kreatív projektekbe bekapcsolódni,
•    Részt venni nemzetközi kommunikációs kampányok lebonyolításában,
•    Social media kampányok és külső kommunikációs csatornák használatával hozzájárulni egy vonzó vállalati kép kialakításához,
•    A gyakorlatban is alkalmazni az egyetemen megszerzett kommunikációs ismereteidet.

Jelentkezni itt a honlapon a "Jelentkezés most" gombra kattintva, önéletrajzod csatolásával tudsz.